شاخه‌ها

اطلاعات

تولید کننده‌ها

هیچ تولیدکننده ای وجود ندارد

فراهم کننده‌ها

هیچ توزیع کننده ای وجود ندارد

" گزارش شرکت طلیعه صنعت از نمایشگاه تیشو ورلد استانبول"

نخستین نمایشگاه تمام عیار تیشو ورولد خاورمیانه ، شرق اروپا ، روسیه و شمال آفریقا و کشورهای CIS در استانبول ترکیه برگزار شد. در این نمایشگاه 3 روزه شرکت های بزرگ و فعال در زمینه های تولید تیشو ، مواد اولیه و ماشین آلات سلولزی دستاوردهای خود را در معرض دید بازدید کنندگان و علاقه مندان این حوزه قرار دادند. طبق روال معمول شرکت های چینی نیز در این نمایشگاه حضور فعالی داشتند. در این میان شرکت های دیچانگیو و سنترو حضور پر رنگتری در این نمایشگاه داشتند. شرکت دیچانگیو ضمن ارائه نمونه محصولات نهائی خود، فیلم دستگاههای جدید خود را نیز به نمایش عموم گذاشت. این شرکت در پروژه ای مشترک با شرکت استاکس اقدام به ارائه یکی از جدیدترین دستگاههای پرسرعت خود به شرکت لیلاکاجیت نموده است. با توجه به نسل جدید دستگاههای شرکت دیچانگیو و استفاده از تکنولوژی های جدید در محصولات خود این غرفه با استقبال چشمگیری از سوی بازدیدکنندگان روبرو شد. شرکت سنترو نیز یکی از شرکت های فعال و پربازدید حاضر در نمایشگاه بود. دستگاه های بسته بندی جدید دستمال تیشوی این شرکت که قادر است از 70 الی 120 پک در دقیقه تولید کنند بازدید کنندگان بسیاری را به محل غرفه کشانده بود.شرکت سنترو نیز با توجه به درخواست و مطالبه بازار تولید اقدام به ساخت و ارائه دستگاههای با کیفیت و پر سرعت نموده است.

بی شک شرکت استاکس یکی از شرکتهای بسیار معتبر در زمینه طراحی و ساخت دستگاههای بسته بندی و تجهیزات انتقال در سطح اروپا می باشد. این شرکت با غرفه ای بسیار زیبا و طراحی منحصر بفرد زمینه حضور بسیاری از بازدیدکنندگان را در نمایشگاه تیشو ورولد استانبول فراهم آورده بود. حضور فعال این شرکت در پروژه های مشترک با شرکت های مختلفی همچون دیچانگیو در گوشه و کنار دنیا نشان از سطح بالای دستگاههای بسته بندی این شرکت دارد. شرکت استاکس همگام با تکنولوژی روز دنیا و مطالبات مشتریان اقدام به ساخت دستگاههای جدید می نماید که از اینرو همیشه جز شرکت های برتر این حوزه می باشد.

شرکت طلیعه صنعت نماینده رسمی شرکت های دیچانگیو ، سنترو و استاکس افتخار دارد با ارائه ماشین آلات شرکت های فوق همواره در خدمت مشتریان و تامین نیازهای آنان باشد.

در انتها نهایت تشکر و قدردانی خود را از حضور بازدیدکنندگان ایرانی در غرفه های شرکت های دیچانگیو ، سنترو و استاکس اعلام می داریم. شرکت کنندگان محترم عبارتند از:

- مدیریت محترم شرکت زرین برگ پرشیا

- مدیریت محترم شرکت گلریز مشهد

- مدیریت محترم شرکت نیمه شعبان

- مدیریت محترم شرکت حریر خوزستان

- مدیریت محترم شرکت پارس حیات

و همه عزیزانی که افتخار حضور آنان را در غرفه های مذکور داشتیم.